Technologie

Proč s námi?

Vakuové tvarování

Technologie je vhodná pro výrobu v sériích od 100 do 10.000 ks. Jedná se o velmi univerzální technologii využívající jednodušší a méně nákladná výrobní zařízení s krátkou dobou náběhu sériové výroby. Barevná škála dílů je prakticky neomezená. Desky jsou buď v hladkém provedení nebo s dezénem.

CNC obrábění

S využitím moderních CNC strojů, speciálně navržených pro plastové materiály, dosahujeme optimálních řezných podmínek, což zajišťuje nejen vysokou efektivitu výroby, ale také splnění náročných kvalitativních požadavků na vzhled a provedení obrobených dílů. Tato technologie nám umožňuje flexibilně reagovat na různé požadavky zákazníků a garantovat spolehlivost a preciznost ve výrobě plastových komponent.

Kompletace dílů

Dbáme na vysokou kvalitu při kompletaci plastových dílů. Dlouholeté zkušenosti našich zaměstnanců v kombinaci s pravidelným školením garantují preciznost a konzistentnost v provedení těchto operací. Ultrazvukové svařování, jako všestranná technologie, nám umožňuje splnit široké spektrum požadavků nejrůznějších odvětví, včetně automobilového a elektrotechnického průmyslu. Maximální důraz je u nás kladen především na spolehlivost v oblasti spojování a kompletace plastových dílů.